Dernek Sosyal Medya Danışmanlığı

   18.04.2021
   5.701

   Dernek amaç ve faaliyetlerini gerçekleştirmek, katılımcı üye sayısını arttırmak ve sizi destekleyecek topluluğa hedeflerinizi duyurmak için sosyal medyanın gücünden faydalanmalısınız. Bulunduğunuz çevrede gerçekleştirdiğiniz etkinlikler sonucu dernek amaç ve faaliyetlerini kısıtlı bir topluluğa duyurabilirsiniz. Bu tanıtım, sadece faaliyet gösterdiğiniz çevre ile kısıtlı kalacaktır. Kısa zamanda, dernek hedefleri olarak hızlı bir büyüme sağlamak istiyorsanız, sosyal medya üzerinden kitlelere ulaşmalısınız.

   Günümüzde Instagram, Facebook ve Twitter üzerinde oluşturulmuş olan aktif kampanyalar ile; üye kazanımı, bağış toplama ve bilinirlik kazanma adına bir çok dernek amaçlarını gerçekleştirmenin sevincini yaşamaktadır.

   Tabi sosyal medya üzerinden yaptığınız faaliyetleri paylaşmak ve insanların derneğinizin amacından haberdar olmasını sağlamak, göründüğü kadar kolay değil. Zira aktif olarak faaliyet gösteren 122 Bin derneğin büyük bir bölümü sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunmaktadır.

   Sizinle aynı amacı taşıyan dernekler ile, sosyal medya üzerinden ister istemez rakip olacaksınız. Adınızı duyurmak ve destek olan üye sayısını arttırmak istiyorsanız, profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti almalısınız.

   Sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile; uzun vadeli proje oluşturma, dernek amaç ve hedefleri kitlelere yayma, içerik stratejisi geliştirme, etkileşim kurma, trend paylaşımlar ve geri dönüşüm alanında destek almalısınız.

   Elif KARATAŞ İdari Danışmanlık Hizmetleri olarak, derneklere özel sosyal medya yönetim hizmeti sunmaktayız. Sadece dernek ve vakıflar ile çalışmamız, bu alanda daha kurumsal bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

   Bir çok sosyal medya şirketi, farklı sektörlerde firmalar ile çalıştıkları için sıfırdan kaynak yaratma ve içerik üretme politikası oluşturmak zorundadır. EK Danışmak firmasında tüm hizmetlerin tek bir çatı altında toplanması, dernek muhasebesi, proje yönetimi, dernekler hukuku profesyonelleri ile eş zamanlı çalışmamız daha hızlı ve güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

   Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetlerimiz

   • Öncelikle sizi dinleyip, ihtiyaçlarınız belirliyoruz.
   • Amaçlarınız ve faaliyetleriniz adına bilgi topluyoruz.
   • Hedef kitleyi belirleyip, strateji oluşturuyoruz.
   • Faaliyetlerinize özel profesyonel video ve görsel çalışması başlatıyoruz.
   • Dernek web sitesi ile eş zamanlı paylaşımlar düzenliyoruz.
   • Hedef kitle için hikaye oluşturup, dernek amaçları ile bütünleşmesini sağlıyoruz.
   • Marka bilinirliğini sağlamak adına, sosyal medya reklam kampanyaları yürütüyoruz.
   • Dernek marka kimliği adına SWOT analizi yaparak nasıl ilerleneceği yönünde plan oluşturuyoruz.
   • Tüm bunları yaparken, sizinle sürekli etkileşim kurup, raporlar gönderiyoruz.

   Dernek amaç ve faaliyetlerine odaklanmak için mutlaka profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti almanız gerekiyor. Sizin adınıza sosyal medya kampanyası yürütüp, kısa zamanda bilinirliğinizi arttırmayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Call Now Button