Dernek Web Sitesi

   16.04.2021
   1.867

   Dernek kuruluşu sonrası, dernek faaliyetleri ile ilgili paylaşımda bulunma, üyelere duyuru yapma ve bağış toplama gibi konularda, web sitesine ihtiyaç duyulur. Google üzerinden dernek web sitesi diye araştırma yaptığınız zaman karşınıza onlarca seçenek çıkacaktır. Bu web sitelerinin büyük bir çoğunluğu, sadece dernek sitesi değil, bir çok sektörle ilgili web sitesi yapmaktadır. Size sunulan seçenekler ise, genellikle hazır tasarımlardan ibarettir.

   EK Danışmanlık hizmetleri olarak, sivil toplum gönüllüleri için, ekibimizde bulunan, alanında uzman webmaster ve içerik üreticileri ile dernek web sitesi yapımı konusunda hizmet sağlıyoruz. Derneğinize özel tasarlanmış olan web sayfası aracılığı ile, bağış toplama, üyelere duyuruda bulunma, etkinlik düzenleme vb. gibi talebinize özel dernek sitesinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

   Dernek Web Sitesi Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Bir çok firma tarafından, dernek yöneticilerine başlangıç aşamasında 200 TL, 500 TL ya da 1000 TL gibi seçenekler sunulur. Öncelikle bu rakamların gerçekçi olmadığını ya da bu rakamlara kaliteli bir hizmet sunulamayacağını bilmeniz gerekir.

   Siz başvuru yaptığınız zaman, size uygun fiyata web sitesi yapacağını vaat eden web siteleri tarafından, sadece hazır site taslağı kurulumu yapılır. Sitelerle ilgili içerik girişi, değişiklik ya da farklı eklenti isteklerinde bulunduğunuzda, ucuz gösterilen hizmet fiyatları bir anda artmaya başlar. Buna pazarlamada ‘‘fishing” yani ”oltalama” tekniği denir.

   Tabi biz bu duruma pazarlama olarak bakmıyoruz. EK İdari Danışmanlık Hizmetleri olarak, derneklerin tüm süreçlerde yanlarında bulunmak adına hizmet sağlamaktayız. Dernek yönetimi, dernek muhasebesi, hukuki durumlar, projelerin oluşturulması, sosyal medya yönetimi, web yayını başlangıcı gibi tüm süreçlerde sizinle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek adına, profesyonel hizmet sunma prensibini benimsiyoruz.

   Sizlere dernek web sitesi için kurulan hazır taslakların %95’i maalesef, orijinal olan site sürümlerinden alınan kopyalardan oluşmaktadır. Emin olun dernek sitesinin kuruluşundan kısa bir zaman sonra, kullanılan taslağın kopya olduğu, değiştirilmez ise ya da gerekli lisans ücreti ödenmezse, hakkınızda dava açılacağına dair mail alabilirsiniz. Bu tarz mail sonrası bizimle çalışan derneklerimiz oldu.

   Sizleri sadece müşteri gibi gören ve sizinle sadece ödeme alana kadar ilgilenen, firmalardan uzak durmalısınız. Aksi taktirde bu süreç sizin için daha maliyetli olacaktır.

   Biz Ne Yapıyoruz?

   Öncelikli olarak amacımız, sizin tarafınızdan kolay kullanılabilecek bir platform sunmaktır. Yani sıfırdan oluşturmuş olduğumuz web sitesinde, Facebook, İnstagram ya da Twitter’da olduğu gibi kolaylıkla yazı ekleyebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Bu sayede en basit işlemlerde dahi, farklı web şirketlerinde olduğu gibi, hizmet alma konusunda ki bağımlılığı azaltmaya vaat ediyoruz.

   • Tek bir tık ile site rengi değiştirme
   • Kolay yazı ve haber paylaşma modülü
   • Tek bir tık ile resim ekleme
   • Üyelerden aidat alma butonu
   • Profesyonel İçerik
   • Whatsap İletişim Modülü
   • Facebook ve Instagram Paylaşım Entegrasyonu
   • Site Duyurusu Eklentisi

   Yukarıda yer alan seçenekleri detaylandırmak tamamen sizin elinizde. Derneğinize özel web sitesi oluşturulması adına, alanında uzman Webmaster ve Dijital İçerik Uzmanı ekip arkadaşlarımız, bir telefon kadar yakınınızda.

   Sadece derneklere özel olarak hizmet veriyor olmamız, bizi bu alanda uzman kılmaktadır. Kurumsal marka kimliğinizin zedelenmemesi için, alanında profesyonel olan firmalarla iletişime geçmelisiniz.

   EK İdari Danışmanlık Hizmetleri olarak tüm dernek yönetim süreçlerinde yanınızda yer almaktayız.

   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Call Now Button